Підрядник “Запоріжсталі” отримав без конкурсу замовлення на ремонт мерії

КП “Управління капітального будівництва” 15 червня уклало угоду з ТОВ “Ітекс” на капітальний ремонт адміністративної будівлі по пр. Соборний, 206 вартістю 1,14 млн грн. Про це повідомляють “Наші гроші.Запоріжжя” із посиланням на систему електронних закупівель “Прозоро”.

Йдеться про сьому чергу реконструкції будівлі Запорізької міської ради, основну частину робіт з яких замовили восени минулого року на 10,4 млн грн.

За нинішньою угодою фірма має змонтувати інформаційну та локальну мережу, пасивне та активне телекомунікаційне обладнання, комунікаційні шафи, тощо.

Раніше “Управління капітального будівництва” намагалося замовити ці роботи на відкритих торгах. Однак, перші та другі відкриті торги були відмінені у зв’язку з відсутністю пропозицій та відхиленням всіх пропозицій відповідно. В такому випадку, у разі відсутності змін до вимог, мали проводити переговорну процедуру, а не звітувати про укладений договір, як у цьому випадку. При цьому “Ітекс” на відкриті торги не подавалося взагалі.

Фірмою “Ітекс” володіють запоріжці Сергій Самченко та Сергій Кучеров. При цьому на сайті фірми вказано, що вона, окрім низки інших, виконувала роботи по створенню локальної мережі для БК “Металургів” ВАТ “Запоріжсталь”, безпосередньо комбінату “Запоріжсталь” та ПАО “Запоріжкокс”. Обидва заводи входять в групу “Метінвест” Ріната Ахметова.

Нагадаємо, мером Запоріжжя у 2015 році став головний інженер “Запоріжсталі” Володимир Буряк.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *