Запорізьку обласну організацію «ЄС» продовжують покидати члени партії

До запорізької обласної партії «УДАРу» долучився колишній член та експрихильник «Європейської Солідарності».

На сторінці «УДАР Віталія Кличка» журналісти помітили те, що до лави партії вступив депутат Василівської районної ради Рябуха Вадим Анатолійович, який, як відомо, донедавна був членом «Європейської Солідарності». Для прояснення ситуації ми звернулися до самого Вадима Анатолійовича.

– Наскільки відомо, ви є депутатом Василівської райради від політичної сили «ЄС». А раніше ви були керівником Енегодарської міської організації «ЄС». Ви вийшли з партії? Що спонукало вас на такі дії?

– Так, дійсно, певний час я був у «ЄС», але, зважаючи на низку кричущих факторів, 24 листопада я написав заяву щодо виходу з партії. Я більше не здатен терпіти те, що місцевими лідерами «ЄС» порушуються основні принципи і цінності партії, їхні дії просто дискредитують проукраїнський рух! Як так взагалі можна?! Також категорично не згоден з кадровою політикою керівництва та пасивною позицією політичної сили в Запорізькій області. Врешті-решт, я не хочу мати нічого спільного зі структурою, яка відверто торгує осередками партії в області. Візьмемо той же Енергодар, де партію фактично передали в управління представнику партії «За майбутнє». І це вже не кажучи про те, що відбувається співпраця на обласному, міському і районному рівнях з «ОПЗЖ», «Слугою Народу», «Партією Шарія» та іншими. Партія повинна розвивати свої власні сили на користь людям. Будучи партійцем «ЄС», я такої роботи не помітив та вирішив рухатися разом із тими, хто дійсно на це спроможний – з партією «УДАР».

– Чому ви перейшли саме до партії «УДАР Віталія Кличка»?

– На сьогодні я все ще залишаюся депутатом. І справді перейшов до лав партії «УДАР Віталія Кличка». Все тому, що ще з 2014 року я підтримував ідеї демократії на Революції Гідності. На Майдані одним із провідних лідерів був Віталій Кличко, який доносив людям усі ідеї патріотизму, суверенітету держави, демократії тощо. І на сьогодні саме Кличко є тією людиною, яка досі не зрадила ті ідеї Майдану, за які він виступав, тому приводу не довіряти йому як керівнику партії немає. А коли я просто зневірився у діях партії «ЄС», я одразу знав, чия внутрішня та зовнішня політика більше імпонує. Чудово, коли є люди, які не змінюють свої принципи. Я розумію, що ми прагнемо працювати в одному напрямку. Тому я і став одним із партійців «УДАРу» – об’єднавши наші зусилля, ми зможемо зробити ще більше на благо суспільства.

Нагадаємо, нещодавно в соцмережах та ЗМІ вибухнув скандал щодо виходу молодіжного лідера громадської організації «Солідарна молодь» і за сумісництвом члена «ЄС» Катерини Канигіної з партії. Ба більше, дівчина закликала депутатів та членів партії виходити з лав «Європейської Солідарності».

1 Response

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *