«Батьківщина» отримала беззаперечну перемогу на виборах до ОТГ

Партія «Батьківщина» зайняла абсолютне перше місце на виборах до 47 об’єднаних територіальних громад, які відбулися 30 квітня цього року. Про це повідомила лідер партії Юлія Тимошенко на прес-конференції у Києві.

Кандидати від партії «Батьківщина» отримали 24.1% голосів виборців. На другому місці – Блок Петра Порошенка «Солідарність» (15%), на третьому – Аграрна партія (9.9%). Четверте місце здобув «Укроп» (9.3%), п’яте – «Наш край» (9%).

Юлія Тимошенко подякувала всім українцям, які брали участь у виборах 30 квітня, за висловлену підтримку партії. Вона запевнила виборців: там, де «Батьківщина» виграла вибори в об’єднаних територіальних громадах, вона зробить все, щоб не дати скоротити ні освітню, ні культурну мережу, ні мережу охорону здоров’я. Зробить все, щоб захистити сільськогосподарську землю від розбазарювання. А також для того, щоб громада чесно працювала для всіх своїх мешканців і для України.
«Батьківщина» брала участь у виборах до ОТГ тільки для того, щоб не допустити скорочення поселенської сільської мережі, щоб захистити малі села, не дати розікрасти українську землю», – пояснила лідер партії.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *