Володимир Буряк доручив знайти засоби для підвищення зарплат педагогам дитячих дошкільних установ Запоріжжя

На минулій сесії Запорізької міської ради прийнято рішення про підвищення заробітної плати педагогам навчальних закладів, що фінансуються з міського бюджету. Це підвищення торкнеться вихователів дошкільних учбових установ. Пишет “Запорізька правда”.

Необхідні для цього засобу планується знайти в міському бюджеті. Ухвалення такого рішення, на прохання журналістів, прокоментував міський голова Володимир Буряк.
У відповідність з Постановою Кабінету Міністрів України заробітна плата цієї категорії педагогічних працівників в обов’язковому порядку має бути підвищена з вересня 2017 року на два розряди. Проте, органи місцевого самоврядування можуть за власним бажанням підвищити їм зарплату і раніше. Саме таке рішення було прийняте в Запоріжжя.

 

– неправильно, що ми ділимо людей на категорії. Педагоги в школах це одно, а в дитячих садах – інше. Я вже не говорю про технічних працівників, яких багато в школах і дитячих садах. Адже державна субвенція виплачується тільки на зарплату учителям шкіл, – відмітив Володимир Буряк.
Міський голова висловив думку, що на сесії було прийнято правильне рішення. Проте його ще необхідно прорахувати. Саме тому проект був підтриманий в трохи зміненому виді.
– Проект необхідно було прорахувати, він повинен пройти опрацювання в департаменті фінансів, бюджетної комісії. За нашими підрахунками, з квітня до кінця року на ці цілі знадобиться близько 68 мільйонів гривен. У квітні педагогічні працівники дошкільних учбових установ Запоріжжя отримають зарплату на два розряди вище, ніж зараз. А далі департаменту фінансової і бюджетної політики, виконавчим органам міської ради мною поставлено завдання, знайти джерела фінансування для забезпечення виплати заробітної плати вказаній категорії до кінця року, – сказав Володимир Буряк.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *