Володимир Буряк: “Ямковий ремонт на вулиці Калібровій – тимчасовий захід, тут буде виконаний капітальний ремонт дороги”

Міський голова Володимир Буряк особисто контролює хід ремонту запорізьких доріг. Виїзна нарада пройшла на вулиці Калібровій, яка сполучає Заводський і Шевченківський райони. Повідомляє “Запорізька правда”.
Нагадаємо, минулого тижня міський голова Володимир Буряк провів нараду, присвячену результатам інспекції стану запорізьких доріг після зими. Міський голова доручив виконати першочерговий ямковий ремонт на аварійно небезпечних ділянках міських магістралей. Це необхідно для зниження аварійності, а також відвертання подальшого руйнування дорожнього покриття на цих вулицях. Серед проблемних ділянок міської голова відмітив і вулицю Каліброву.
Ремонтні роботи на вулиці Калібровій, за дорученням міського голови, були розпочаті минулого тижня. Всього тут планується відремонтувати не менше 800 квадратних метрів дорожнього покриття. Сьогодні тут задіяно близько тридцяти робітників і десяти одиниць техніки КП “ЭЛУАД”. Виконується прибирання, проводяться підготовчі роботи, укладається асфальт. За день шляховики укладають 100-120 квадратних метрів асфальтового покриття. Ямковий ремонт на цій ділянці планується завершити до кінця тижня.
Міський голова ознайомився з ходом робіт на вулиці Калібровій, станом дорожнього покриття.
– Вулиця Каліброва сполучає Заводський і Шевченківський райони, по ній рухається велика кількість транспорту, у тому числі великовантажного. Тому у мене є чітке розуміння, що ямковий ремонт тут може бути тільки тимчасовим заходом. Потрібний капітальний ремонт дорожнього покриття, – відмітив Володимир Буряк.
На сьогодні вже розроблений проект ремонту одного з шляхопроводів на ділянці вулиці Калібрової, але, на думку міського голови, цього недостатньо.
– Там де проект вже існує необхідно своєчасно провести тендер і починати ремонт. Також ставлю завдання підготувати проектну документацію для проведення ремонту другого шляхопроводу на вулиці Калібровій, а також ділянки вулиці Калібрової до вулиці Ігоря Сікорського, – заявив Володимир Буряк.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *