Важливі питання обговорювали на нараді із міським головою Запоріжжя

Важливі питання обговорювали на нараді із міським головою Запоріжжя

В малій залі міськради збираються учасники виконкому. Обговорюють, яким буде бюджет наступного року. Але перед початком – підводять підсумки 16-го року. Слово бере мер Володимир Буряк. Каже, за останні 12 місяців Запоріжжя показало добрі економічні результати. Про це пише “Z- завжди новини”.

«У складних економічних умовах, в яких ми працюємо, змогли зберегти свої колективи, змогли збільшити обсяг виробництва. Завдяки дрібному бізнесу, завдяки приватним підприємцям», – каже Володимир Буряк, міський голова.

 Від підсумків року – до нових планів. Керівники міста кажуть, одна з проблем під час підготовки бюджету – економічні показники, які диктує Київ. Зокрема, кількість функцій влади на місцях збільшується, а фінансів на це держава не виділяє. Тому на містах доводиться обирати пріоритетні  напрямки. В наступному році більшість бюджетних коштів піде на ремонт будинків, доріг та соціальну сферу. Є ще одна важлива стаття енергозбереження.

«Ми не маємо таких важелів великих, щоб яку ціну встановити на природний газ, або тариф на електроенергію. Тому ще одним з напрямків – це майже 123 мільйони гривень – це енергозбереження», – говорить міський голова.

Також в мерії кажуть, у 2016-му деякі комунальні підприємства вперше показали прибуткові результати. Це КП «Елуаш», яке ремонтує дороги, а також запорізький аеропорт. Тому місто  і надалі триматиме курс на боротьбу зі збитковістю.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *