Запорізька мерія виділила мільйон гривень для “пробуряківського” телеканалу, тоді коли казна без грошей

Непрозорі схеми запорізьких можновладців, які відбувається на державних закупівлях буденна справа. Будівництво доріг, реконструкція медичних та комунальних закладів принесли частину грошового відсотка від тендеру через «свої» підрядні організації, не одному запорізькому посадовцю, про що ми систематично розповідаємо на сторінках видання. Тож сьогодні розглянемо чергову цікаву тендерну пропозицію від комунального підприємства «Муніципальна телевізійна мережа».

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

Про це повідомляють “Факти Запоріжжя”.

«МТМ» більш відоме у запорізьких колах як телеканал «ЗЕТ» та позиціонується як офіційний представник мерії. Тож міськрада систематично бере на поруки діяльність ЗМІ, тим паче перед прийдешніми виборами. Припускаємо, щоб журналістські  матеріали виходили ще якіснішими у візуальному плані, телевізійна мережа оголосила тендер на придбання 8 телевізійних камер Panasonic та супутні знаряддя для них: кофр (наплічна сумка) для відеокамери, запасний акумулятор Panasonic, мікрофон-пушка Panasonic, захисний фільтр для оптики  Marumi EXUS UV + Lens Protect 67 мм та NewTek  PPTZUC, за це все МТМ готовий заплатити – 1 022 707 гривень.

Тендерну пропозицію телеканал оголосив вчора, 6 липня, а обирати переможців будуть 22 липня 2020 року.

На перший погляд нічого пересічного звичайна пропозиція. Проте у цей же день, депутат Запорізької міської ради Андрій Согорін на своїй сторінці у Фейсбук, опублікував пост про те, що на казначейському рахунку місто – 0 гривень 0 копійок. Наразі не видається зарплатня та відпускні.

У коментарях користувачі підтвердили слова обранця: «Відпускних у школах вчителям не заплатили. Це факт. “У казні немає коштів”- така відповідь була. І коли чекати – невідомо».

Наша редакція звернулась за коментарем до пана Согоріна за коментарем, чим загрожує такий перебіг подій запоріжанам.

«На цей час навіть зупинилось фінансування захищених статей, це відпускні, зарплати ще платять з затримкою. Такий стан речей повністю відображає стан економіки країни, падіння доходів робітників та підприємств, відповідне зменшення податкових надходжень, з яких і складається, як загальнонаціональний так і міський бюджети. Наслідки – це відсутність фінансування бюджетних програм Запоріжжя, починаючи з заробітних плат, соціальних програм, закінчуючи будівництвом та реконструкцією. На місцевому рівні, як я вважаю, треба заслухати інформацію про реальний стан речей  та у разі необхідності скоригувати бюджет», – зазначає депутат.

Однак чи буде підняте це питання на прийдешній сесії міськради покаже час, а допоки бюджетозалежним запоріжанам доведеться затягувати пояси, адже камери для телеканалу важливіше, аніж добробут містян.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *