Улюбленцю мерії замовили ремонт лікарні за 29 мільйонів в конкуренції з неамбітним конкурентом

КНП “Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги” 22 червня уклало угоду з ТОВ “Гарант-Строй 2007” на реконструкцію приміщень першого поверху хірургічного та травматологічного корпусів вартістю 29,5 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

Про це повідомляють “Наші гроші. Запоріжжя”.

Так, переможець має встановити металопластикові вікна та двері, улаштувати підвісну стелю “Армстронг”, відремонтувати стіни (шпаклювання, фарбування, влаштування перегородок, облицювати керамічною плиткою), відремонтувати підлогу (улаштувати стяжку, встелити лінолеум, керамічні плитки, плінтусів), ремонт укосів (обшивка, шпаклювання, фарбування, облицювання плитками), відремонтувати систему опалення, вентиляції, кондиціонування, електропостачання, водопостачання, каналізацію, пожежну сигналізацію, систему оповіщення.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ПП “Абрис-плюс” з дорожчою на 27,7 тис. грн пропозицією.

Варто додати, серед своїх документів ПП “Абрис-плюс” подало порожню папку, де мали б бути кваліфікаційні документи (інформація про робітників, техніку, досвід та ін.). Потенційно, це може свідчити про відсутність реального бажання отримати перемогу в тендері – адже у разі виграшу за ціною пропозицію фірми мали б дискваліфікувати.

ТОВ “Гарант-Строй 2007” належить Юлії Готовкіній, керівник – Лариса Брехар.

Загалом з 2016 року “Гарант-Строй 2007” отримало замовлень на суму 184,9 млн грн, з яких 155,3 млн грн у вертикалі Запорізької міської ради.

ПП “Абрис-плюс” належить Владиславу Мікші, який у 2015 році обрався до Токмацької міської ради від партії “Самопомічі”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *