Запорізьку облдержадміністрацію залишили двоє заступників губернатора та заступник голови апарату

У Запорізькій області продовжують кадрові перестанови. Так, 17 червня двоє заступників подали декларації перед звільненням.

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

Як нагадують “Факти Запоріжжя”, новопризначений очільник ЗОДА Віталій Боговін на своїй сторінці у Фейсбук поділився думками щодо змін у кадровій політиці в адмінбудівлі.

На відео голова ЗОДА зачепив злободенні питання, які турбують не одного запоріжанина. Наприклад, чи залишиться на посаді перший заступник, з кримінальним реноме – Іван Федоров, на що пан Боговін відповів вичерпно: «Нет дорогие мои, Фёдоров будет уходить». Аналогічна відповіді чекала на заступника Володимира Тарасенка.

Згодом на сайті Запорізької облдержадміністрації з’явився допис, що невдовзі заступник голови ЗОДА Андрій Антонов залишить свою посаду.

17 червня у мережі з’явилися е-декларації перед звільненням заступника голови ЗОДА Володимира Тарасенка та заступника керівника апарату Андрія Матохнюка. Крім того, декларацію на звільнення подав і помічник патронатної служби апарату ЗОДА В’ячеслав Дзятківський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *