У Запоріжжі досі не отримали дозвіл на початок будівництва мостів через Дніпро

mosty

Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) досі не надала Службі автомобільних доріг у Запорізькій області дозвіл на початок будівельних робіт на мостах.

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив голова Запорізької ОДА Віталій Туринок.

“Ми чекаємо документи від ДАБК. Є проблема, і вона полягає в тому, що Інспекція припинила своє існування (Президент і Кабмін ухвалили рішення оптимізувати функції держархбудконтролю та техрегулювання – ред.) та ще передає свої повноваження. Сподіваюся, що це питання буде вирішено в протягом тижня – двох”, – заявив Туринок.

За його словами, зараз підрядна організація веде підготовчі роботи: триває складання бетонного заводу, установка всіх кранів, встановлюється містечко для будівельників.

Що стосується питань фінансування, точніше того, чи не будуть зняті гроші з будівництва мостів у зв’язку з карантином і пандемією коронавірусу, губернатор заявив, що мости залишаються пріоритетних об’єктом.

“Найголовніше, що у глави Укравтодору Олександра Кубракова і Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля є розуміння, що з логістики ми не можемо зняти фінансування. Це логістика № 1”, – запевнив голова Запорізької області.

Раніше повідомлялося, що на сьогодні на будівництво мостів у Запоріжжі передбачено 1 млрд 250 млн грн (в тому числі, є постанова Кабміну, згідно з якою виділено 10 і 500 млн грн, перехідний залишок з минулого року).

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *