ДЕПУТАТИ МІСЬКРАДИ ВИДІЛИЛИ КОШТИ НА АВАРІЙНУ СЛУЖБУ ТА ОНОВЛЕННЯ ТРАНСПОРТУ

Центральний парк Запоріжжя «Дубовий гай» чекає реконструкція. Зараз готують ескізи та документацію. З міського бюджету на це виділять 11 мільйонів гривень. Таке рішення прийняли на сесії міськради.
Об 11 ранку, коли депутати міської ради готувалися голосувати за проекти рішень, до зали несподівано зайшли воїни АТО. Вимагали надати їм слово. Кажуть, «Геокадастр» відмовляється надавати їм законні земельні ділянки. І просять міську владу допомогти вирішити це питання. Пишет телеканал “Ztv.zp”.

Воїн АТО Андрій Хімічев розповів, прийшов підтримати проект рішення, який виноситься на голосування щодо виділення землі ветеранам. Але виявилося, що рішення немає.

Далі слово взяв мер. Володимир Буряк каже, земельне питання можна вирішити. Для цього треба прийняти генеральний план Запоріжжя. У ньому буде прописано, де саме будуть ділянки для воїнів АТО. Генеральний план буде прийнятий в серпні, і депутати такий підхід підтримують. Громадські слухання пройшли, на минулій сесії були виділені гроші під деталізацію і зонування. Тобто потрібно приймати цей план. І більше 600 гектарів для воїнів і сімей загиблих виділять в Шевченківському районі.

Далі депутати перейшли до порядку денного. Одне з питань – ремонт в парку «Дубовий гай». Вже провели тендер і вибрали компанію, яка розробить план. Це столична фірма. Ремонт планують розпочати наступного року. Оновлену Дубовку запоріжці зможуть побачити вже через два-три роки. Директор КП «Центральний парк культури і відпочинку «Дубовий гай» Олег Комаренко запевняє, до кінця року на сесії можна буде прийняти рішення про фінансування безпосередньо цього рішення в будівельному варіанті.

Ще 6 мільйонів депутати віддали «Запоріжелектротрансу». На ці кошти відремонтують трамваї, візки та підстанції. Наступне комунальне питання – фінансування аварійної муніципальну службу. Зараз в Запоріжжі працює 15 аварійних бригад – тепер буде 29. Це питання вже давно треба було вирішити, каже Володимир Буряк. Також виділили гроші на диспетчеризацію ліфтів. Для того, щоб ці гроші були спрямовані і на антивандальні програми, і на роботу аварійної системи.

Далі – питання про створення туристичного порталу. Це інтернет-сайт. На ньому буде вся інформація про цікаві місця Запоріжжя. Туристи зможуть вибрати, куди піти, де поїсти, і у яких місцях зупинитись. Депутатка Запорізької міської ради Дар’я Трюхан зазначає, комусь цікава, припустимо, колиска козацтва, комусь цікавий промисловий туризм. Комусь цікаво подивитися на Дніпрогес. Тому портал збере всі туристичні маршрути, і спокійно людина зможе вибрати і поїхати, куди хоче, в зручний час.

Крім цього депутати виділили гроші на ремонти в школах і лікарнях. На цьому 18 сесія міської ради закінчилася. Депутати пішли у відпустку. Наступного разу зберуться уже в кінці літа.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *