МЕР ЗАПОРІЖЖЯ ПРОІНСПЕКТУВАВ РЕМОНТ БУДИНКІВ В ЗАВОДСЬКОМУ РАЙОНІ

В Заводському районі є будинки, в яких 21 століття так і не наступило. Мешканці під’їздів по вулиці Історичній, 37 багато років чекають капітального ремонту. Комунальних проблем у них чимало. Наприклад, тріщини в стінах і дах, що тече. А ще в районі не працюють ліхтарі. Про це пише “Ztv.zp”.

Три будинки на вул. Історичній, 37 схожі не тільки ззовні. Комунальні проблеми мають теж однакові. Галина Миколаївна Константинова придбала тут квартиру ще у 90-х. Каже, з того часу будівля тріскалася на очах. Коридор протікає, все сиплеться, ремонти, навіть поточні, ніколи не робили. Останнім часом у під’їздах навіть не вкручували лампочки. Люди робили це за власний кошт.
Напередодні біля одного з будинків відбулися збори. З жителями спілкувалися керівники району і КП «Наше місто». Кажуть, в першу чергу тут відремонтують всі ліхтарі – в під’їздах і дворах. В одному з будинків уже встановили ось такі економічні світильники. Далі – більше. Генеральний директор КП «Наше місто» Олександр Ніколаєнко розповідає, в двох будинках було заплановано виконати капітальний ремонт, де інженерних мереж, де кровлі. На 201717 рік – проектування, в 2018-му – ремонт.

Але зробити ремонт – це тільки півсправи, впевнений мер Володимир Буряк. Головне – щоб люди берегли те, що в них є. Міський голова нагадує, бюджетні гроші – це гроші тих самих людей, які тут живуть. Місто зробить ремонт під’їзду, а люди пообіцяли, що будуть стежити за своїм під’їздом. Це найголовніше. Кожна людина, яка живе в багатоповерховому будинку, має зрозуміти, що це її будинок.

Після зборів люди зізналися, задоволені, що на їхню проблему нарешті звернули увагу. Мешканка будинку по вул. Історичній, 37 Надія Сорокіна вірить, все заявлене перетвориться в життя, тим паче, роботи вже йдуть.

Також у дворі цих будинків побудували дитячу і спортивну площадку. На облаштування цих будинків з бюджету витрачено 160 тисяч гривень плюс гроші депутатського фонду. Кошти на повноцінний капітальний ремонт будинків на Історичній, 37 будуть закладені у міській бюджет наступного року.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *