Владислав Марченко про депутатські фонди: “Працюємо виключно на користь громади!”

8-го червня відбулося друге пленарне засідання 12-ї сесії Запорізької обласної ради.
Одним із ключових питань, затверджених депутатами на пленарному засіданні став перерозподіл коштів з депутатських фондів (програма сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки -ред.). Про це повідомляє “Запорізька правда”.

Програма передбачає затвердження ряду заходів, пов’язаних із соціально-економічним розвитком Запорізької області.

Тепер, коли на сесії затвердили плани заходів, черга за департаментом фінансів, який буде проводити оплату запланованих робіт.
«Дуже важливо, що нарешті ухвалили питання щодо перерозподілу коштів з депутатських фондів. Адже депутати виконали величезну роботу і тепер кошти підуть на важливі для Запорізької громади проекти. За ініціативи нашої фракції («Самопомочі» -ред.) гроші отримають дитячі садочки, школи та лікарні – це наша перемога!»,- заявляє  керівник Запорізької обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», заступник голови Запорізької облради Владислав Марченко.
Аби надати можливість кожному депутату повністю використати свою квоту, термін подання пропозицій, які спрямовані на реалізацію заходів, пов’язаних із соціально-економічним розвитком, продовжили до першого липня 2017 року.
Варто зазначити, за даними управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату Запорізької облради вже надійшло пропозицій на суму 56 млн.грн.
Нагадаємо, кожен депутат має право ініціювати виділення фінансування на благоустрій, капремонти, розвиток інфраструктури та інших проблем за запитами своїх виборців в рамках Депутатського фонду. Всі депутатські ініціативи попередньо розглядаються на постійній бюджетній комісії, а остаточне рішення приймає обласна рада.
У грудні 2016 року депутати Запорізької обласної ради збільшили собі фонди майже до мільйона гривень, тепер на кожного депутата передбачається 700 тис. грн. До цього фонд одного депутата становив 120 тисяч гривень.
Гроші з депутатського фонду можуть бути використані на вирішення нагальних проблем малозабезпечених, непрацездатних громадян (дітей, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів -ред.) та інших груп населення, які опинилися у складних життєвих ситуаціях.
Також кошти можуть піти на поліпшення матеріально-технічної бази і стану приміщень бюджетних установ соціально-культурної сфери області, благоустрій територій соціальних об’єктів області.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *