Новий депутат, нове КП, поводження з тваринами, – важливі питання ХVII сесії міськради

Новий депутат Запорізької міськради

Депутат «Опозиційного блока» Олександр Пшеничний нещодавно став головою Хортицької районної адміністрації і вирішив скласти свої депутатські повноваження. За складання мандату повинно проголосувати більшість депутатів. Наступною за списком партії стоїть Зінаїда Гальчинська, яка має стати депутаткою.

Нове комунальне підприємство – КП «Інститут розвитку міста»

Нове КП повинно братиме участь у розробці та впровадженні плану реалізації Комплексної стратегії розвитку Запорізької області, Стратегічного плану розвитку міста Запоріжжя.

Статутний фонд нового КП буде 100 тисяч гривень, і це поки єдина конкретика, яку вказав депутат. Скільки людей буде працювати в КП, і скільки грошей з бюджету буде виділено поки що невідомо.

Петиції

Депутати розглянуть низку петицій:
– про впровадження пластикових карт для оплати проїзду в маршрутках
– про зниження тарифів КП “Наше місто”
– про повернення безкоштовних сніданків для школярів

Перевірка телеканалу Z

Нагадаємо, що 25 січня, під час виступу депутата Михайла Прасола онлайн-трансляція телеканалу переривалась. Після цього телеканал підозрюють у цензурі. Суть проекту у тому, щоб перевірити редакційну політику каналу на заангажованість.

Правила поводження з тваринами

Програма передбачає введення системи реєстрації та ідентифікації тварин. Контроль за цим здійснюватиме КП “Побутовик”, а також патрульна поліція, інспекція з благоустрою та райадміністрації.
Також КП проводитиме пропаганду стерилізації домашніх тварин. На базі підприємства має бути створений притулок для бездомних тварин. Програма також передбачає, що у комунального підприємства буде сайт, на якому буде знаходитися вся інформація про тварин в Запоріжжі.

Джерело: “Hromadske-zp.tv”.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *