Активісти з декількох міст приїхали до Запоріжжя на захист Заура Пруідзе, – фото, відео

20170302_090253

Сьогодні, 2 березня, в Апеляційному суді Запоріжжя розглядається справа щодо зміни запобіжного заходу Зауру Пруідзе, якого підозрюють у навмисному вбивстві (hromadske-zp).

Перед початком засідання на площі перед судом декілька десятків активістів із Запоріжжя, Києва, Дніпра та Білої Церкви провели мітинг на захист підозрюваного. Мітингарі вважають, що пан Заур скоїв ненавмисне вбивство, захищаючи своє життя. Крім цього, вони стверджують, що до справи досі не долучений висновок судмедекспертизи, тому причина смерті чоловіка, якого нібито вбив Заур, досі не відома. Крім того, активісти стверджують, що у пана Заура серйозні проблеми зі здоров’ям, а сторона обвинувачення не дозволяє йому проходити медогляд.

Засідання розпочалось о 9:30. Суддівська колегія доручила знайти підозрюваному перекладача, бо під час судового процесу з’ясувалось, що Заур Пруідзе не розуміє українську. У справі оголошено годинну перерву.

Нагадаємо, що, за матеріалами справи, Заур Пруідзе працював сторожем і побачив як його колега вбиває собак насильницьким способом. Чоловік заступився за тварин і почалась бійка з живодером, в результаті якої останній помер.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *