Керівники районів отримали догану від міського голови Запоріжжя

Керівники районів отримали догану від міського голови Запоріжжя

Чотирнадцята година. У малому залі міської ради розпочалось засідання виконкому. Вступне слово бере мер Володимир Буряк. Каже, за розчищення міських магістралей комунальникам можна поставити четвірку. А от за тротуари – ні. Запоріжці скаржаться на лід. Керівники райадміністрацій та департаментів знаходять різні виправдання.

«Говорити про те, що на сьогоднішній день тротуари безгоспні або залишилися без тендерів, або непроведені, або підприємства зірвали тендери, можна багато розповідати про те, що спрямовані в антикорупційні комітети, антимонопольні комітети, але городянам від цього не легше. І, я вважаю, правильно пишуть, хоч ковзани одягай і катайся по тротуарах», – говорить Володимир Буряк, міський голова.

Через неналежне виконання роботи Володимир Буряк оголошує керівникам районів та директору департаменту інфраструктури та благоустрою догану.

Далі виконком переходить до порядку денного. Перше питання стосується звернень громадян. У минулому році запоріжців більш за все хвилювало комунальна сфера – ремонт дахів, доріг, ліфтів та під’їздів.

«Протягом 2016 року до виконавчого комітету міської ради надійшло 22 345 звернень. Це на 29% більше в порівнянні з минулорічними показниками. З них – понад тисячу – це звернення, які подані громадянами на особистому прийомі міського голови та його заступників», – каже Наталія Авраменко, начальниця відділу по роботі зі зверненнями громадян виконкому Запорізької міської ради.

Мер зазначив, головне у роботі зі зверненнями  – вирішення питань запоріжців. За словами  Володимира Буряка, пріоритетом у цьому році стане поліпшення діяльності 15-80.  Також міський голова відзначив, якщо в районах вчасно не освоюватимуть бюджетні кошти, а показники роботи будуть низькими, райадміністрації отримуватимуть меншу зарплату.

 «Районні адміністрації. Їм було в 2016-му році виділені кошти. Так от наскільки вони не використали кошти, настільки буде зменшено фонд оплати праці по кожній райадміністрації, а далі будемо дивитися в розрізі роботи року», – говоритьВолодимир Буряк.

Загалом на засіданні виконкому розглянули 123 проекти рішень.

Інформаційний ресурс: “Z-tv”.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *