У ГПУ спростували інформацію про земельні махінації запорізького губернатора

Інформація, поширена в ЗМІ про начебто ініціювання ГПУ кримінальних проваджень щодо керівництва Запорізької обласної державної адміністрації, некоректна по суті і не відповідає дійсності. Про це написала у своєму Facebook  речник генерального прокурора Лариса Сарган, повідомляє ЕспресоТВ.

“У своїх матеріалах ЗМІ посилаються на рапорт “заступника начальника департаменту Генеральної прокуратури України” Владислава Куценка.  З цього приводу необхідно зазначити – посада Владислава Куценка наказом Генерального прокурора України від 30 серпня 2016 року була скорочена і на даний час він знаходиться поза штатом, ухиляючись від отримання повідомлення про скорочення”, – сказала Сарган.

Вона наголосила, що Куценко не уповноважений представляти або коментувати офіційну позицію Генеральної прокуратури з будь-яких питань.

“Також наголошуємо, що рапорти Владиславом Куценком були подані сьогодні у загальному порядку через скриньку ГПУ у приймальні громадян і будуть розглянуті в загальному порядку”, – додала Сарган.

Раніше, низка ЗМІ повідомила з посиланням на слова Владислава Куценка, що Генеральна прокуратура ініціює розслідування дій голови Запорізької обласної держадміністрації Костянтина Бриля щодо зловживання владою або службовим становищем.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *