Завкафедри на мінімалці та дорогій автівці: що задекларувала депутатка Запорізької міськради від “Слуги народу”

Журналісти “Форпост” продовжують знайомити читачів з новими персонами в Запорізькій міській раді. Так, до складу ради восьмого скликання увійшла партія “Слуга народу”. Однією з цікавих особистостей в ній є 47-річна Інна Пенчук, яка офіційно працює завідувачкою кафедри журналістики та української філології в “Класичному приватному університеті”.

Цікавим є той факт, що у 2015 році, Інна Леонідівна вже намагалась потрапити до міськради як мер міста, але зазнала невдачі. В депутати того разу, вона також не потрапила. Але своїх амбіцій не полишила, і через п’ять років таки зайняла крісло народної обраниці.

Вчора, 13 грудня, на сайті НАЗК з’явилася декларація Інни Пенчук за 2019 рік.

Подружжя Пенчуків, судячи з декларації, в 2019 році мало дохід нижчий за середній. Так, Олег Пенчук за рік від підприємницької діяльності отримав усього 33 000 гривень, а це 2750 на місяць. Сама Інна Леонідівна отримувала в Класичному приватному університеті на посаді завкафедри, маючи ступінь доктора наук та професора кафедри, усього лише 3903 гривні з копійками, що за рік склало 46 840 гривень.

Але жінка не сиділа склавши руки та мала підробіток у Філії Фонду Конрада Аденауера в Україні, де заробила 19 500 гривень. Ще 340 гривень жінці заплатив “Інформаційно – іміджевий центр”.

За відчуження рухомого майна Інна Пенчук в 2019 році отримала 122 280 гривень.

Із заощаджень сім’я має всього лише 10 000 гривень готівкою.

У соцмережах Пенчук зазначає, що працює телеведучою на телеканалі Z, веде програму “Маленькі дорослі”, автором якої є вона сама. Крім цього з січня 2019 року працює в Інституті Політичної Освіти – ІПО. Та судячи з декларації – все це вона робить безкоштовно.

Сподіваємось, що в 2020 році справи в родині були кращими, а після обрання Інни Леонідівни депутаткою – підуть ще краще.

  

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *