У Василівській райраді фракція депутатів бойкотувала голосування за кандидатку від «Слуги Народу» на посаду голови райради

В Запорізькій області проходять перші сесії місцевих рад, на яких традиційно обирається керівний склад.

Про це повідомляє “Форпост”.

Вчора відбулась сесія Василівської районної ради, під час якої обирали голову райради. На розгляд подали кандидатуру депутатки від партії «Слуга народу» – Олену Здор.

Фракція «Європейська Солідарність» в повному складі не взяла участі у голосуванні, адже принципова позиція партії – жодної співпраці з проросійськими силами, – повідомляється на сайті Запорізького осередку ЄС.

«В районній раді «Європейська Солідарність» націлена на конструктивну роботу та прийняття рішень в інтересах наших виборців – мешканців району.

Натомість, ми ніколи не підемо на союз з партіями які на всіх рівнях діють всупереч інтересам українців та України. В першу чергу – це відкриті вороги з ОПЗЖ, а також «слуги» господ, а не народу. Тому наша фракція в повному складі проігнорувала голосування за голову ради, який представляє «Слугу народу», – прокоментувала депутатка Василівської районної ради Юлія Кисленко.

Принциповість колег відзначив голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

«Партії «Слуга народу» і ОПЗЖ – вороги української державності. Голосуючи за ці політсили виборець фактично голосує за Кремль і Медведчука, за антиукраїнські ідеї і реванш п’ятої колони.

Політсили з різними назвами пропагують одні ідеї – знищити Україну, як демократичну, незалежну державу та розвернути її від Європи в бік Кремля.

Новостворені коаліції «Слуг Народу» і ОПЗЖ на місцях вказують, що процес захоплення влади проросійськими силами вже розпочався. «Європейська Солідарність» всіляко протидіятиме цьому, і ми точно не сприятимемо отриманню посад представникам цих одіозних партій», – наголосив Ігор Артюшенко.

Раніше з цієї ж причини фракції “ЄС” бойкотували голосування за голову Запорізкої районної ради від “Слуги народу” та голосування за секретаря Бердянської міської ради від ОПЗЖ.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *