В очільники Запорізької області пророкують зятя колишнього губернатора Червоненка

Сьогодні, 10 грудня, стало відомо, що нинішній очільник Запорізької області Віталій Боговін буде змінений на своєму посту. Хто його змінить – залежить від того, з ким домовляться в Офісі президента. Однією з кандидатур є Олексій Ковилін – протеже ОПЗЖ, та зять колишнього губернатора Евгенія Червоненка.

Хто ж такий Олексій Ковилін?

Олексій Ковилін, 1985 року народження. Народився в РФ, в Кемерова (місто в Сибірі), дитиною був перевезений батьками в Крим. В 2002 році, після закінчення школи став помічником народного депутата Юрія Бойко. У чому полягала його робота – невідомо, але юнак був помічений Бойком, та переведений разом з ним в НАК “Нафтогаз” також помічником.

З часом, Ковилін перейшов працювати до Євгенія Червоненко. після першого Майдану, разом із червоненко Кавилін поїхав до Запоріжжя, де його шеф отримав пост очільника області.

Саме тут Ковилін стає зятєм Червоненко, та займає перщі серйозні пости в держструктурах. Його призначили на керівну посаду в обласному управлінні Міністерства доходів та зборів. Вже скоро, Ковилін став керівником управління.

В часи Януковича Ковилін обіймаючи посаду в податковій, опинився в самому центрі відмивочних схем. І хоч сидів тихенько, в не відсвічував, все одно був помічений. У 2014 році хлопець вигадав власний спосіб легалізації доходів, через схему пов’язану з іпотечними кредитами.

В 2016 році його перевели керівником ДВС і Києві. А вже в 2017 НАБУ відкрило справу про незаконне збагачення родини податківця. Але вже зовсім скоро про цю справу всі забули.

Тепер про Ковиліна знову згадали в Запоріжжі – ходять чутки, що він є одним з реальних кандидатів на посаду очільника Запорізької області. Від якої партії його сюди відправлять? Скоріш за все від ОПЗЖ.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *