Для будівництва мостів через Дніпро замовлять технагляд на 94 мільйони

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області планує замовити консорціуму “Айсі інфраструктура Україна” роботи з технічного нагляду за будівництвом автотранспортної магістралі через р. Дніпро (1 черга) вартістю 94 млн грн. Про це повідомляють “Наші гроші. Запоріжжя”.

Переможець має здійснювати технічний нагляд за роботами до березня 2024 року.

Конкурентами консорціуму “Айсі інфраструктура Україна” на тендері були консорціум “ІНСІ” та “Dolsar mühendislik anonim sirketi” з дешевшими на 4 млн грн та 4 млн і 1 грн пропозиціями відповідно. Однак пропозицію “Dolsar mühendislik anonim sirket” відхилили через відсутність апостилю (або посилання на міжнародні угоди щодо його необов’язковості) на документах щодо техніки та через відсутність кваліфікаційного сертифіката для інженера-геодезиста. Пропозицію консорціуму “ІНСІ” відхилили, оскільки фірма не надала належні документи щодо оренди офісу.

Консорціум “Айсі інфраструктура Україна” утворено ТОВ “Айсі консулентен” та австрійською компанією “Ай сі консулентен цівільтехнікер ГМБХ” (iC consulenten Ziviltechniker GesmbH); керує фірмою Мар’ян Кушнір. В свою чергу, ТОВ “Айсі консулентен” належить загаданій австрійській компанії. Керує “Айсі консулентен” Андреас Хельбль; підписантами вказуються Олена Рибак-Хельбль, Квернер Маркус Олівер та Ірина Омельяненко.

Це перший виграний тендер консорціумом у системі публічних закупівель “Прозоро”. Водночас, раніше ТОВ “Айсі консулентен” вже отримала замовлень на 5 млн грн, в тому числі на оцінку ефективності організації проведення ремонтних траси із Запоріжжя до Дніпра.

Варто додати, серед своїх працівників консорціум “Айсі інфраструктура Україна” вказувало інженера з технічного нагляду Голошумова Павла Івановича. Особа з таким ПІБ здавала в оренду обладнання іншому учаснику нинішнього тендеру – “Dolsar mühendislik anonim sirket”

Зазначимо, консорціум “ІНСІ” на вказаному запорізькому тендері вказувало, що орендує обладнання у ДП “Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна”. Dolsar mühendislik anonim sirketi на цьому ж тендері зазначало інформацію про замовлення послуг лабораторії у цього держпідприємства.

 

2 комментария

  1. Степан:

    В этом месте собрано самое лучшее с такого, что вообще я видел

  2. Григорий:

    Большое спасибо за подробную информацию

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *