Мешканці Вільнянського району вимагали відставки сільського голови, серед причин — каоліновий кар’єр

Вчора, 20 липня, понад 50 жителів сіл Павлівське та Зелене Вільнянського району вимагали відставки сільського голови Анатолія Клименка. У людей накопичилося чимало питань до місцевої влади, у тому числі, з приводу каолінового кар’єру, про це повідомляють журналісти «Суспільного» з місця події.

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

Про це повідомляє “Форпост”.

Пікет відбувся під Павлиською сільською радою. Присутні скандували «Ганьба» сільському голові Анатолію Клименку, який не виходив до них. Місцеві мешканці вимагали відставки чиновника.

За словами Віктора Ганчева, сільський голова засуджений за ст. 369-2 ч. 1 КУ (Надання неправомірної вигоди). У 2018 році він поїхав до м. Одеси де, надавав взятку 5 тис. доларів військовому прокурору Одеської області. Є рішення суду. За законодавством Клименка мали звільнити з посади, однак цього поки так й не зробили.

На всі закиди, Клименко відповів: «17 січня 2019 року я увільнений з посаду сільського голови. 90% цих людей не є мешканцями Павлівської сільської ради. Мітинг проплачений. Їх зібрали люди, які розпочали передвиборчу агітацію. Я спростовую всі закиди. Павлівська сільська рада працює згідно з чинним законодавства».

Також не оминули увагою будівництва каолінового кар’єру. Більшість проти такого масштабного будівництва. Одна з головних причин – радіація.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *