Люксові авто й мільйонні статки: що декларує нардеп із Запоріжжя

Не секрет, що народні депутати можуть похвалитися своїми статками. Деякі лише встигають примножувати заощадження, а дехто ще й гониться за житловими компенсаціями, маючи у кишенях мільйони.

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

“Факти Запоріжжя” дослідили декларацію нардепа із Запорізької області, яка містить люксові автівки та грошові заощадження, що перевищують 5 млн грн.

Артем Кунаєв – представник фракції “Слуга народу” у Верховній Раді. Раніше народний депутат працював інженером Департаменту маркетингу та продажів АТ “Мотор Січ”. Біографія у нардепа не надто велика, як і декларація. Проте є в ній чимало цікавих “майнових” фактів.

Так, народний депутат володіє двома квартирами у Дніпрі та Києві, а також нардеп орендує кімнату в АТ “Мотор Січ”. Також обранець має два наручних годинники – Breguet та Patek Phillipe. Їх вартість народний депутат не зазначив, однак у каталогах інтернет-магазинів середня ціна на годинник досягає 17-18 тис. доларів.

В автопарку народного депутата є дві солідні автівки – Audi A7 2010 та Porsche Cayenne 2011.

У 2019 році, обіймаючи посаду заступника керівника Управління з маркетингу та продажу вертолітної техніки АТ “Мотор Січ”, Артем Кунаєв отримав 734 тис. грн заробітної плати. Крім того, народний депутат отримав 1,118 млн грн дивідендів від ТОВ “Бріллар Компані”, 74 ти грн дивідендів від ТОВ “Фірма Лозано”, 160 тис. грн зарплатні від Управління справами Апарату Верховної Ради, 20 тис. грн на навчання від “Слуги народу”.

Загалом народний обранець володіє непоганими заощадженнями. Зокрема, це 8,9 млн грн.

Як бачимо, молодий 28-річний депутат вже має досягнув високих успіхів у житті, і почав активно прокладати собі шлях на майбутнє.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *