Нова фірма з оточення “Укропу” взяла перший мільйон на тендері, значно завищивши ціни на матеріали

ОСББ “Сорока” 18 березня уклало угоду з ТОВ “Запоріжжясітібуд” на виконання ремонтних робіт вартістю 1,04 млн грн. 

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

Про це повідомляють “Наші гроші. Запоріжжя“.

Мають виконати капітальний ремонт покрівлі житлового 4-х під’їзного 9-ти поверхового будинку по вул. Ладозька, 40А у Запоріжжі.

Для робіт будуть використовувати руберойд Уніфлекс ЕКП-4.0, якого придбають 1585 км. м. на суму 295 тис. грн (186 грн/м. кв.). Водночас, у відкритих джерелах вдалося знайти взагалі лише одну згадку про такий руберойд і його пропонують по 45 грн/м. кв. Уніфлекс ЕКП-3,8 коштує 60 грн/м. кв, а Уніфлекс ЕКП-4.7 – 84 грн/м. кв.

Прописаний в кошторисі руберойд Уніфлекс ХПП-2,5 (1557 кв. м. по 178 грн/кв. м.) взагалі не вдалося знайти на ринку. Водночас, є Уніфлекс ХПП-3,9 по 60 грн/кв. м. До всього в бізнес-агрегаторах найдорожчий руберойд в категорії “Уніфлекс” коштує 116 грн/м. кв.

Також в кошторисі прописано використання 1,1 тон праймеру “Тегерон” вартістю 100,2 тис. грн/т. В еквіваленті це складає 100,2 грн/кг. У відкритих джерелах такий пропонують по 31 грн/кг, по 28 грн/кг.

ТОВ “Запоріжжясітібуд” зареєстровано два місяці назад на Віталія Сокола. Це перший підряд фірми у сфері публічних закупівель.

Як повідомляли раніше “Наші гроші. Запоріжжя”, Віталій Сокол є співвласником низки фірм, які регулярно отримують підряди від ОСББ міста Запоріжжя за програмою співфінансування. Серед таких фірм і “Будсервіс-проект”, яке зареєстроване в одній квартирі з ГО “Рада ОСББ Запоріжжя”. Цією громадською організацією керує Андрій Герасимов – помічник депутата Запорізької міськради від партії “Укроп” Михайла Прасола. При цьому, саме депутат міськради Михайло Прасол активно виступав за ухвалення програми співфінансування ремонтів в будинках ОСББ.

grishin-samopomich

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *