“Запоріжміськсвітло” за 84 тисячі замовило юридичні консультації родині заступника голови облради

24-08-buryak-semenkov

КП “Запоріжміськсвітло” 20 січня замовило ПП “Юридична компанія “Роват” юридичні послуги на 84 тис. грн. Про це повідомляють “Наші гроші. Запоріжжя” з посиланням на інформацію у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

Договір передбачає дослідження господарської діяльності комунального підприємства на предмет дій чи бездіяльності, що може призвести до юридичної відповідальності службових осіб; надання замовнику усних та письмових консультацій.

Юридичною компанією “Роват” одноособово володіє Олеся Семенкова – дружина першого заступника голови Запорізької облради Єгора Семенкова. Останній до переходу в облраду працював на комбінаті “Запоріжсталь”, а ще раніше на різних посадах в структурі Запорізької міськради (за часів Карташова).

Директор “Ровату” – Олександр Сироватко, батько Олесі Семенкової.

Загалом це третє замовлення “Ровату” в публічних закупівлях, сума яких складає 218 тис. грн. Попередні 2 замовлення були від Запорізької державної інженерної академії і також КП “Запоріжміськсвітло”. Всі замовлення отримані без конкурсу і жодного разу на конкурсні закупівлі юридична компанія “Роват” не подавалася.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *