Апеляційна палата ВАКС розглядала справу екс-голови Запорізької ОДА

bryl

Апеляційна палата відмовила у задоволенні клопотання захисника про направлення кримінального провадження щодо колишнього голови Запорізької ОДА з Вищого антикорупційного суду до іншого суду.

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

У середу, 15 січня 2020 року, Апеляційна палата ВАКС розглянула клопотання захисника колишнього голови Запорізької ОДА про направлення кримінального провадження щодо обвинуваченого з Вищого антикорупційного суду до Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя. Про це повідомляє прес-служба ВАКС. Ім’я фігуранта не повідомляється, але найімовірніше це Костянтин Бриль, що керував Запорізькою ОДА до літа цього року.

За результатами розгляду колегія суддів відмовила в задоволенні клопотання захисника та визначила підсудність вказаної справи за Вищим антикорупційним судом.

Дане рішення набрало законної сили з моменту проголошення, є остаточним та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Обвинуваченому інкримінується вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 366-1 Кримінального кодексу України, — подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *