На Запоріжжі за кримінальними провадженнями податкової міліції до бюджету повернено 1,8 мільйона

У поточному році слідчі підрозділів фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Запорізькій області проводили слідство за 122 кримінальними провадження, 38 з яких розпочато нинішнього року. Із загальної кількості справ 82 належать до категорії тяжких злочинів у сфері економіки, з них 54 – за ухилення від сплати податків і зборів в особливо великих розмірах (ч.3 ст.212 (2121) КК України).
Направлено до суду 11 матеріалів, з яких 9 – з обвинувальним актом, більшість з яких за фактами незаконного виготовлення, зберігання та збуту фальсифікованих алкогольних напоїв, а також стосовно легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом. Повідомляє “Запорізька правда”.

За двома кримінальними провадженнями порушники відшкодували завдані державі збитки у сумі 1,8 мільйона гривень. Наразі їх звільнено від кримінальної відповідальності.
Крім того, за чотири місяці 2017 року у результаті боротьби з транзитно-конвертаційними центрами запорізькі оперативники ліквідували діяльність двох “конвертаційних центрів”. Загальний обсяг проконвертованих ними коштів становить понад 400 мільйонів, а ймовірні втрати бюджету – 70 мільйонів.
У сфері протидії оборудкам з ПДВ розпочато три кримінальні провадження за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч.3 ст.212 КК України), де сума збитків складає 11,7 мільйона.

Головне управління ДФС у Запоріжжі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *