Міський голова підвів підсумки опалювального сезону в Запоріжжі

У Запоріжжі завершився опалювальний сезон. На прохання журналістів, міський голова Володимир Буряк дав свою оцінку роботі тепловиків. Собщает “Запорізька правда”.
– Не можу говорити про гарну оцінку опалювального сезону. Можна сказати, що він пройшов на тверду “троечку”. Проблеми, передусім, були на старті опалювального сезону, багато в чому через те, що заздалегідь не були проведені необхідні перевірки мереж, понадіялися на акти весняного огляду, результати минулого року, – відмітив Володимир Буряк.
Міський голова також підкреслив, що в минулому опалювальному сезоні особливо відчутним стало зростання тарифів на тепло. Вартість гигакалории для населення зросла в два рази. Проте на тарифи відносно природного року міська влада впливати не в силах. Головне завдання місцевої влади – технічно підготувати тепломережі.
– На сьогодні поставлено завдання – вивчити результати минулого опалювального сезону, визначити проблеми, що вимагають першочергового рішення. Це стосується, наприклад, ремонту мереж, вирішення питань, по конкретних будинках, де запорожці вимушені були платити в зимовий період по п’ятдесят – шістдесят гривен за опалювання одного квадратного метра, – заявив Володимир Буряк.
Міський голова відмітив, що буде розроблена і реалізована міська цільова програма, яка дозволить усунути проблеми, які були виявлені в ході опалювального сезону. Також зараз ще одне із завдань міської влади – реалізація енергозбережних заходів в ЖКГ, житловою і бюджетною сферах. Вони нададуть можливість скоротити споживання тепла, а значить і загальний розмір плати за нього для споживачів.
Серед позитивних прикладів міської голова назвав той факт, що в міжопалювальний період гаряче водопостачання декількох районів Запоріжжя буде забезпечено за рахунок вторинного тепла промислового майданчика. В результаті місто заощадить 15-16 мільйонів кубометрів газу.
Ще одним досягненням Володимир Буряк вважає реалізацію міської програми “З теплом до людей”, завдяки якій 25 тисяч запорізьких сімей за рахунок засобів міського бюджету отримували допомогу на оплату послуг ЖКГ.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *