Цієї неділі на Запоріжжі вибиратимуть голів та депутатів громад

Цієї неділі на Запоріжжі вибиратимуть голів та депутатів громад

11 грудня на території Запорізької області відбудуться перші вибори депутатів сільських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських голів в об’єднаних територіальних громадах на території Біленківської сільської ОТГ Запорізького району, Малотокмачанської сільської ОТГ Оріхівського району, Таврійської сільської ОТГ Оріхівського району, Ботієвської сільської ОТГ Приазовського району, Остриківської сільської ОТГ Токмацького району.

На перші вибори в об’єднані територіальні громади у Біленківській сільській ОТГ зареєстровано 4 кандидати на посаду сільського голови. На вибори у Біленківській сільській ОТГ зареєстровано 103 кандидати в депутати на 26 округів об’єднаної громади. Кількість мешканців Біленківської сільської ОТГ – 7,4 тис.жителів.

На перші вибори в об’єднані територіальні громади у Малотокмачанську сільську ОТГ Оріхівського району зареєстровано 3 кандидати на посаду сільського голови. На вибори у Малотокмачанській сільській ОТГ зареєстровано 44 кандидати в депутати на 14 округів об’єднаної громади. Кількість мешканців Малотокмачанської сільської ОТГ – 3,2 тис.жителів.

На перші вибори в об’єднані територіальні громади у Таврійську сільську ОТГ Оріхівського району зареєстровано 2 кандидати на посаду сільського голови. На вибори у Таврійській сільській ОТГ зареєстровано 43 кандидати в депутати на 22 округи об’єднаної громади. Кількість мешканців Таврійської сільської ОТГ – 4,5 тис.жителів.

На перші вибори в об’єднані територіальні громади у Ботієвську сільську ОТГ Приазовського району зареєстровано 2 кандидати на посаду сільського голови, зокрема. На вибори у Ботієвській сільській ОТГ зареєстровано 35 кандидатів в депутати на 14 округів об’єднаної громади. Кількість мешканців Ботієвської сільської ОТГ – 2,2 тис.жителів.

На перші вибори в об’єднані територіальні громади в Остриківську сільську ОТГ Токмацького району зареєстровано 7 кандидатів на посаду сільського голови. На вибори в Остряківській сільській ОТГ зареєстровано 47 кандидатів в депутати на 14 округів об’єднаної громади. Кількість мешканців Остряківської сільської ОТГ – 2,9 тис.жителів. Повідомляє ресурс “Громадське. Запоріжжя”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *