Депутатка Запорізької міськради “забула” вказати в декларації статки чоловіка, який ще три роки тому володів мільйонним антикваріатом

Журналісти “Форпост” продовжують знайомити читачів із новообраним складом Запорізької міської ради. На черзі партія “Єднання” мера Володимира Буряка. Цікаво, кого ж міський голова взяв у свою команду? Знайомтеся – Бочарникова

Інна Степанівна, 58 років, членкиня політичної партії “Партія Володимира Буряка “Єднання”. Працює директором комунального некомерційного підприємства “Міська лікарня № 4”. Тієї самої, де МОРГ замикається “на крючьок”, немає жодного холодильника, і куди наразі везуть померлих від наслідків COVID-19.

Інна Бочарникова, до того, як стати головним лікарем 4-ї лікарні, була завідувачкою жіночої консультації №6 у тому самому Заводському районі. Декілька років тому змінила посаду на більш значущу, але вдихнути життя в лікарню №4 так і не змогла. Ні ремонтів, ні нових меблів, ні обладнання в лікарні не з’явилося. Хоча, як про людину, про Інну Степанівну ніхто нічого поганого не говорить.

На сайті НАЗК можна легко знайти декларацію Бочарникової. Даних там не багато, і, на перший погляд, Інна Степанівна не “шикує”, як для головлікаря:

Зарплатня Бочарникової за 2019 рік склала 328 227 гривень, це 27 352 гривні на місяць. Крім цього вона отримала пенсію 29 146, а це ще 2428 гривні на місяць. 9000 гривень Інні Степанівні виплатили на санаторне лікування.

У жінки все добре з житлом – вона має три квартири. Трикімнатна належить їй лише на 50%, а от дві менші – площею 49 та 39 м.кв. належать їй на 100%

І все б нічого, але Інна Степанівна Бочарникова заміжня за Бочарниковим Сергієм Олеговичем. Чоловік працював суддею Апеляційного суду в Запоріжжі, про що значиться в його останній декларації, яку він подав у 2017 році. Та чомусь, дружина не вказує статки чоловіка у своїй декларації, хоч і вказує, що він, чоловік, є у її житті. Судячи з того, що за 2017 рік декларації вже немає, можна зробити висновок, що він або звільнився з цієї посади, або пішов на пенсію.

А тим часом, якщо подивитись останню декларації, яку викладав Бочарников Сергій Олегович, у 2016 році він мав непогану зарплатню – 397 777 гривень за рік. Та дохід від відчуження рухомого майна – 1 150 000 гривень. В тому ж році він придбав на своє ім’я будинок площею 212 м.кв. та земельну ділянку трохи більше ніж на шість соток. Власної автівки чоловік не мав, лише користувався за довіреністю КИА Соренто.

Крім цього в Сергія Олеговича було дві антикварні ікони, загальна ціна яких за останньою оцінкою 2 500 000 гривень.

Чому ж директорка лікарні, яка тепер набула статусу депутата, не вказала в декларації не те щоб цінні речі у родині, а навіть пенсію чоловіка? Можливо, забула. До речі, в жодній з декларацій Бочарникової статки чоловіка не зазначені.

   

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *