Мер Кирилівки став власником елітного позашляховика Audi Q7

Перші позитивні результати карантину і закритих кордонів – мер Кирилівки Іван Малєєв 24 червня став власником престижного позашляховика преміум класу Audi Q7.

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

Про це повідомляють “Факти Запоріжжя”.

Так, 30 червня Іван Малєєв направив до НАЗК повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, а саме придбання транспортного засобу Audi Q7, 2012 року випуску вартістю 240 610 гривень.

Зазначимо, що перед придбанням позашляховика Audi Q7 Іван Малєєв отримав дохід у розмірі 195 300 грн від продажу рухомого майна, можемо припустити, що це гроші від продажу Volkswagen Touareg, який був вказаний в декларації за 2019 рік.

За даними сервісу Auto.ria позашляховик Audi Q7, 2012 року випуску коштує від 427 000 до 1 700 000 гривень, тому вважаємо можна привітати Івана Малєєва з придбанням автівки за ціну в два рази меншу, ніж її ринкова вартість. Або Іван Малєєв під час оформлення документів свідомо зменшив вартість придбаного транспортного засобу з метою зменшення обов’язкових відрахувань до бюджету, а також необхідністю підтвердження джерела походження грошових коштів, витрачених на придбання Audi Q7.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *