“ЕЛУАШ” виплатив мільйон своєму улюбленцю за недійсними документами

dorogi

КП “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” 15 листопада 2019 року замовило ТОВ “Українська будівельна компанія “Континент” експлуатаційне утримання доріг та тротуарів вартістю 1,06 млн грн. 

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

Фірма мала підмітати тротуари, прибирати на зупинках громадського транспорту, очищати проїзну частину, тощо.

В грудні об’єм послуг зменшили і виплатили всю договірну суму – 954 тис. грн.

Закупівля проходила за процедурою відкритих торгів. На конкурс “УБК “Континент” подало документи про наявність, зокрема, двох тракторів  Foton. Трактори “УБК “Континент” орендувало угодою від 2 січня 2019 року у ТОВ “Ортак, ЛТД”, яке тоді володіло ними безпосередньо.

Про це повідомляють “Наші гроші. Запоріжжя”.

Втім, виявилося, що вказані трактори ще у вересні 2019 року відійшли у власність ТОВ “Мастех”. Відповідні документи про нового власника на цю техніку подав один з учасників на іншому тендері від КП “ЕЛУАШ”, про що повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”. Про це свідчать відповідні технічні паспорти тракторів. У них змінилися державні реєстраційні номери – але залишилися ідентичними заводські номера та номери кузовів, вказувався номер свідоцтва про попереднього власника – ТОВ “Ортак, ЛТД”.

 

 

“Українська будівельна компанія “Континент” подавала документи на нинішній тендер 28 жовтня – юридично вже не маючи вищевказаних тракторів в наявності. При цьому, “УБК “Континент” подавало в тендерній документації згоду на огляд замовником техніки на відповідність даних вказаних в довідках і на підставі цього скласти акт перевірки з підтвердженням даних, згідно вимог комунального підприємства. 

Очолює КП “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” Дмитро Пархоменко.

Як повідомляли раніше “Наші гроші. Запоріжжя”, фірма “УБК “Континент” входить до сфери впливу менеджменту заводу “Мотор Січ”, який контролює фракцію партії “Нова політика” у Запорізькій міській раді. “УБК “Континент” отримало замовлення виключно від КП “ЕЛУАШ” і загалом на суму 3,8 млн грн.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *