Як дружина запорізького нардепа освоює елітні курорти світу

katerina-levochko-sergey-minko

Навесні 2018 обраницею на той час ще мера Мелітополя Сергія Мінька стала 20-річна мелітопольська модель Катерина Левочко, яка на щорічному конкурсі «Міс Україна-2016» увійшла в ТОП-12 українських красунь. Вже у грудні 2018 Сергій Мінько у четвертий раз став батьком.

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

Не зважаючи на маленьку дитину родина дуже любить мандрувати, зупиняючись на кращих курортах, всі подорожі скрупульозно висвітлені на сторінці Катерини Мінько в Instagram, пишуть “Факти Запоріжжя”.

Так, якщо у середині літа родина відпочивала на березі Азовського моря у преміум-готелі Beluga, то у кінці серпня-початку вересня 2019 р. Катерина Мінько відпочивала у Греції, у кінці вересня відвідала Венецію, а новорічні свята родина Мінько зустріла у Франції на гірськолижному курорті Courchevel.

Зробивши моніторинг постів родини можемо припустити, що народний обранець відвідав тільки Кирилівку та Францію, у Греції та Італії молода дружина відпочивала на самоті.

23 липня – 2 серпня 2019 Beluga Holiday Club Hotel

23 серпня – 2 вересня 2019 Греція (Acropolis, Vouliagmeni, Dionysos Zonar’s, Santoro Restaurant, Thíra, Santorini).

22-25 вересня Венеція Італія.

7-15 січня 2020 Courchevel Франція.

На наш погляд дуже гарні кадри як для дружини депутата однієї з країн Євросоюзу, але дуже не патріотичні як для країни, в якій народний депутат радить місцевим мешканцям продати собаку щоб заплатити за газ.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *