bryl

Апеляційна палата відмовила у задоволенні клопотання захисника про направлення кримінального провадження щодо колишнього голови Запорізької ОДА з Вищого антикорупційного суду до іншого суду.

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

У середу, 15 січня 2020 року, Апеляційна палата ВАКС розглянула клопотання захисника колишнього голови Запорізької ОДА про направлення кримінального провадження щодо обвинуваченого з Вищого антикорупційного суду до Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя. Про це повідомляє прес-служба ВАКС. Ім’я фігуранта не повідомляється, але найімовірніше це Костянтин Бриль, що керував Запорізькою ОДА до літа цього року.

За результатами розгляду колегія суддів відмовила в задоволенні клопотання захисника та визначила підсудність вказаної справи за Вищим антикорупційним судом.

Дане рішення набрало законної сили з моменту проголошення, є остаточним та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Обвинуваченому інкримінується вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 366-1 Кримінального кодексу України, — подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.