Перший заступник Буряка минулого року поклав у «заначку» більше, ніж заробив

У публічному доступі з’явилася електронна декларація першого заступника міського голови Запоріжжя Сергія Мішка про доходи за 2016 рік

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя із посиланням на сайт НАЗК.

У мерії минулого року Мішок отримав приблизно 232 тисячі гривень зарплатні. При цьому у 2015-му в ТОВ «Соціальні ініціативи Запоріжжя» (структура близька до «Запоріжсталі») він заробив 1 мільйон 145 тисяч гривень — тобто його статки зменшились вп’ятеро. Зарплатня дружини Мішка, яка працює у прес-службі мерії, становила 88 тисяч гривень. Також заступник мера вказав у декларації допомогу родині при народженні дитини — приблизно 10 тисяч.

Мішок зберігає 550 тисяч гривень та 23 тисячі доларів готівкою. При цьому минулого року він задекларував значно меншу гривневу «заначку» — 110 тисяч. Таким чином, в нього побільшало готівки на 440 тисяч — більше, ніж заробило за рік подружжя.

Наприкінці минулого року заступник мера придбав квартиру в Запоріжжі плоею 96 «квадратів» та вартістю 798 тисяч гривень.

В «Соціальних ініціатив Запоріжжя» Мішок орендує автівку Toyota Camry 2003 року. Також йому належить ЗАЗ-Daewoo Leganza 1998 року.

 

 

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *