Володимир Буряк : «Найближчими місяцями на маршрути міста вийде перший трамвай, зібраний у Запоріжжі»

Минулого року міський голова Володимир Буряк доручив організувати на базі КП «Запоріжелектротранс» збірку нових трамваїв із закуплених комплектуючих. Про це пише «Запорізька правда».

«Виробнича база «Запоріжелектротранс» дозволяє виконувати такі роботи, а міський бюджет у результаті заощадить значні кошти на оновленні рухомого складу електротранспорту», — підкреслив міський голова.

Програма «Запорізький трамвай» вже стартувала. Проведені торги на закупівлю чотирьох трамвайних кузовів. Визначений переможець, з яким буде укладений договір.
Вартість одного трамвайного кузова 4 млн 334 тис гривень. Кошти виділені з міського бюджету. Також раніше були придбані інші необхідні комплектуючі. А «Запоріжелектротранс» виготовив рухомі візки на суму 1,5 млн грн.
У березні «Запоріжелектротранс» планує укласти договір з переможцем і найближчим часом почнуть надходити нові кузови. Планується, що перший трамвай, зібраний у Запоріжжі, вийде на маршрут у найближчі 3-4 місяці. Таке завдання керівникові комунального підприємства поставив міський голова Володимир Буряк.
Необхідно зазначити, що вартість нового трамвая (якщо закуповувати його в інших містах) сьогодні досягає 12 — 15 мільйонів гривень. Ціна трамвая зібраного в Запоріжжі, з урахуванням закупівлі необхідних комплектуючих, становитиме близько 6 мільйонів гривень.

У КП «Запоріжелектротранс» є фахівці, устаткування, щоб самостійно виконати збірку трамваїв. Це мають бути сучасні трамваї,  що відповідають усім вимогам безпеки і комфорту», — підкреслив Володимир Буряк.

Важливо зазначити, що трамвай запорізького виробництва буде  призначеним для перевезення людей з обмеженими можливостями. За 85 років існування «Запоріжелектротранса» це буде перший подібний трамвай у місті.
Надалі в Запоріжжі також планують проводити збірку і капітальний ремонт трамваїв для інших міст України. Такі переговори вже ведуться. А це додаткові робочі місця, надходження до бюджету, а значить економічний розвиток Запоріжжя.

 

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *