Костянтин Бриль посів передостаннє місце у рейтингу голів облдержадміністрацій

Губернатор Запорізької області Костянтин Бриль посів передостаннє місце у рейтингу українських губернаторів за версією журналістів видання «Дєловая століца». Про це пише «Hromadske-zp.tv».

Журналісти пишуть, що в області, як і раніше найбільша частка найманих працівників, переведених на неповний робочий тиждень з економічних причин, таких за підсумками дев’яти місяців налічувалося 12,2% від середньооблікової чисельності, або 45,3 тис. ЦЕ може означати, що обласна влада нездатна, у всякому разі поки, запропонувати ефективну стратегію вирішення проблеми зайнятості.

Тричі Запорізька область була передостанньою – по динаміці сільського господарства, динаміці будівництва і темпам введення в експлуатацію житла на тисячу жителів. Увійшла до трійки відстаючих по динаміці експорту, в четвірку – по динаміці промисловості, в п’ятірку – по динаміці сфери послуг і в шістку – по динаміці роздрібної торгівлі, по зростанню реальних зарплат і за припливом прямих іноземних інвестицій на душу населення. Таким чином, великі проблеми є у всіх без винятку секторах економіки.

Також слід згадати чисельні скандали навколо губернатора Бриля.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *