Запорізький губернатор перепросив за своє прізвище на афіші стрічки про кіборгів

Запоріжці першими в Україні побачать стрічку

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Електрона афіша фільму «Воїни духу», допрем’єрний показ якого має відбутися у Запоріжжі, сьогодні, 16 січня, обурила авторок стрічки Ганну Мартиненко та Тетяну Кулаковську через спотворення афіші та появу на ній прізвищ запорізького губернатора Костянтина Бриля і нардепа від БПП Ігоря Артюшенка.

Афішу з написом «За підтримки губернатора Костянтина Бриля та народного депутата України, голови Запорізької ТОП Солідарність — Блок Петра Порошенка Ігоря Артюшенко», розмістив на своїй сторінці у «Фейсбуці» директор Департаменту культури ЗОДА Владислав Мороко увечері 14 січня.

Запоріжці першими в Україні побачать стрічку "Воїну духу", напередодні допрем’єрного показу якої стався скандал через появу на афіші прізвищ запорізького губернатора і нардепа від БПП - фото 1

Авторок стрічки обурила як сама афіша, що не повною мірою відповідає духу фільму, адже афіша є частиною стрічки, так і поява на ній прізвищ можновладців. Утім, як запевнила портал Depo.Запоріжжя Ганна Мартиненко, конфлікт на даний час вичерпаний. «Ми мали розмову з Костянтином Брилем, він запевнив нас, що всі афіші, які не є оригінальними, будуть зняті», — повідомила Ганна.

Запоріжці першими в Україні побачать стрічку "Воїну духу", напередодні допрем’єрного показу якої стався скандал через появу на афіші прізвищ запорізького губернатора і нардепа від БПП - фото 2

Авторки закликали запоріжців, незважаючи на цей інцидент, прийти сьогодні о 14:00 в кінотеатр ім. Довженка на допрем’єрний показ фільму «Воїни духу». Адже саме мешканці Запоріжжя першими побачать цей фільм, всеукраїнська прем’єра якого відбудеться за три дні — 19 січня.

Авторки наголошують, що час для прем’єри обирали невипадково — у січні в ДАПі відбувалися найдраматичніші події: запеклі бої, підрив веж, вихід з аеропорту, фізичний і психологічний. Останній, за словами Ганни, для декого з кіборгів та їхніх родин ще триває.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *