Запорізький губернатор в суді вимагає від активістки сказати, що він не має мільйонів

Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль звернувся з позовом до суду, що вимагає спростування посту у Facebook місцевої активістки Ірини Лєх.
Йдеться про запис 15 листопада, в якому вона закликає Бриля опублікувати електронну декларацію та пояснити джерела своїх доходів.

В тексті судового позову, що опубліковало видання 061.ua, чиновник вимагає від Лєх опублікувати спростування на своїй сторінці у Facebook такого змісту:

“Поширена мною раніше інформація щодо наявності у власності голови Запорізької обласної державної адміністрації Бриля Костянтина Івановича та членів його родини нерухомості вартістю понад 4 млн доларів США, мисливських угідь під Києвом, які включають в свій склад будинки, конюшню та озеро, квартири у Києві площею 222 квадратних метри, а також щодо наявності у Бриля К. І. статків, обчслюваних мільйонами доларів США є недостовірною”.

 

15109574_1793205947586010_1168671629980869353_n

Грошового відшкодування Бриль від Лєх не вимагає.

Що відбулося?

Бриль пояснив закритість своєї електронної декларації тим, що є діючим офіцером СБУ, для працівників якої передбачений особливий порядок декларування.

В Запорізькій ОДА Бриль працює за відрядженням з СБУ. Трудовий стаж йому нараховується саме там.

У травні цього року “Громадське ТБ Запоріжжя” опублікувало розслідуваннящодо статків Бриля та його сім’ї. В ньому йдеться про ті самі мільйони та нерухомість.

Коментуючи цю інформацію, Бриль заявив, що розбагатів, працюючи в Німеччині.

Бриль працює на державній службі останні 24 роки – в органах внутрішніх справ, податковій адміністрації, митній службі та СБУ.

В Запоріжжя Бриль був призначений першим заступником голови ОДА у вересні 2015 року. Очолив він її у квітні 2016-го.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *