Енергодарський суддя отримав від свого батька-судді у подарунок квартиру за 2,6 мільйони

 Суддя Енергодарського міського суду Максим Капустинський у лютому 2015 року отримав у подарунок квартиру вартістю 2,6 млн грн. Про це свідчить електронна декларація Капустинського за 2015 рік, передає сайт «Наші гроші. Запоріжжя».

 

Енергодарський суддя отримав від свого батька-судді у подарунок квартиру за 2,6 мільйони

 

Згідно держреєстру майнових прав, отримана за договором дарування трикімнатна квартира площею 109 кв. м. знаходиться у 19-поверховому будинку по вул. Коперника у Києві.

Що цікаво, у відповідь на запит декларацій суддів Енергодарський міський суд у червні відповів що вартість отриманої у подарунок квартири значилася як спадщина.

Та у електронній декларації, поданій вже до Нацагентства з питань запобігання корупції, Максим Капустинський вказав про отримання квартири у подарунок вартістю саме 2,6 млн. грн від Віктора Капустинського – свого батька. А 2,6 млн. грн – її оціночна вартість.

Батько Масима Капустинського – Віктор – і нині працює керівником апарату Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Згідно поданої місяць тому електронної декларації, має автомобіль Mazda 6 2005 року, яким користується син Максим, що вказано в декларації судді Енергодарського суду. Подаровану сину квартиру Віктор Капустинський задекларував у 2014 році. Також в нього є ще одна квартира площею 105 кв. м. в Києві.

У 2015 році Максим Капустинський отримав 173 тис. грн заробітної плати, 35 тис. грн дивідендів. Також він мав 51 тис. доларів та 28 тис. грн депозиту.

Його дружина Олена Носадча отримувала лише допомогу по догляду за дитиною. З 2008 року вона володіє двома земельними ділянками в селі Македони Київської області загальною площею 4000 кв. м. (40 соток).

Вже в цьому році суддя Максим Капустинський рішенням Енергодарського виконкому отримав квартиру для проживання.

На роботу до Енергодарського міського суду Максима Капустинського перевели навесні 2015 року. До того часу він працював суддею Кам’янсько-Дніпровського районного суду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *