ЦВК відмовилася розпускати Запорізьку обласну виборчу комісію на вимогу «Батьківщини»

Обласний осередок ВО «Батьківщина» звернувся до ЦВК з вимогою розпустити тервиборчком через затягування зі скликанням першої сесії Запорізької обласної ради. Центральна виборча комісія залишила скаргу без розгляду.

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на пресслужбу ЦВК.

Через затягування зі скликанням першої сесії Запорізької облради обласна організація «Батьківщина» звернулася до ЦВК зі скаргою, в якій наполягала на достроковому припиненні повноважень усього складу обласної виборчої комісії. Також у «Батьківщині» вимагали сформувати новий склад обласної комісії та зобов’язати її скликати першу сесію облради 8 грудня.

Центрвиборчком залишив скаргу без розгляду. «Вказане рішення щодо скарги прийняте у зв’язку з тим, що Комісія не є належним суб’єктом розгляду спорів стосовно правовідносин, які виникають у сфері правового регулювання питань, пов’язаних з організацією роботи органів та посадових осіб місцевого самоврядування», – пояснили у ЦВК.

Зазначимо, обласний виборчком все ж таки спромігся скликати першу сесію новообраної Запорізької обласної ради, вона відбудеться у п’ятницю, 11 грудня, о 14:00.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *