Прокуратура вимагає повернути землю вартістю 3,5 млн грн в Приазовському районі

Мелітопольською місцевою прокуратурою пред’явлено позов в інтересах держави з метою повернення земельної ділянки на території Гірсівської сільської об’єднаної територіальної громади Приазовського району, вартістю майже 3,5 млн грн.

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

Про це повідомляє Прокуратура Запорізької області.

Приазовським відділом Мелітопольської місцевої прокуратури встановлено порушення вимог земельного законодавства за фактом подвійної безоплатної приватизації земельної ділянки на території Гірсівської сільської об’єднаної територіальної громади Приазовського району для ведення особистого селянського господарства на підставі Наказу ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області.

З огляду на викладене, керівником Мелітопольської місцевої прокуратури пред’явлено позовну заяву в інтересах держави до ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області у Приазовський районний суд про визнання незаконним та скасування Наказу, повернення земельної ділянки, загальною площею понад 1,8 га, вартістю близько 3,5 млн. грн.

На теперішній час Приазовським районним судом відкрито провадження та справу призначено до розгляду за правилами загального позовного провадження.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *