Акція «Стоп реванш» пройшла у Запоріжжі — що сказали мітингувальники

Протести відбулися у 13 містах України.

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

Акцію «Стоп Реванш» провели і у Запоріжжі. Учасників зібралось майже пів тисячі, інформує «5 канал».

У середмісті люди розгорнули синьо-жовтий та червоно-чорні прапори. Учасники переконують – за рік на посаді глави держави Володимир Зеленський не виконав жодної своєї передвиборчої обіцянки.

До того ж, заявляють, що економіка країни через некомпетентні дії влади опинилась у кризі, а реформи призупинені. Крім того, кажуть, на міжнародній арені Україна стрімко втрачає свої позиції, завойовані у попередні роки.

«Путін як головний агресор не називається, розводяться війська, замовчуються смерті та втрати на фронті. І така тенденція ніяк не співвідноситься з загальною стратегією перемоги, на яку ми налаштовані», – говорить Олеся Єсіна учасниця акції.

«Мусимо виходити ми, так само, як і в 2014 році, і брати відповідальність на себе. І в нас є на це рішучість, і ми вже неодноразово це довели. Тому впевнений, що ми не дозволимо реваншу відбутися. Слава Україні!» – наголосив Максим Зайченко, учасник АТО.

Нагадаємо, також 24 травня у Києві пройшла акція «Рік Зеленського. Рік реваншу». За даними організаторів, зібралися близько 3 тис. активістів. З Майдану Незалежності вони рушили до будинку президента.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *