Нарешті: У Запоріжжі почали демонтаж постаменту, на якому стояв пам’ятник Леніну

photo5341539208881351995-1024x768

У Запоріжжі розпочинають реконструкцію однойменної площі в центрі міста перед Дніпрогесом. В першу чергу – демонтують постамент пам’ятнику Леніну.

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

Про це повідомляє кореспондент «Першого Запорізького».

Як вже повідомляв наш сайт, проект реконструкції площі Запорізької розбитий на п’ять етапів та розрахований на кілька років.

У першу чергу підрядники демонтують постамент пам’ятнику Леніну, старе покриття, сходи тощо. Будівельники мають провести земельні роботи, прокласти під землею мережі електропостачання до насосної станції з підключенням системи автоматичного поливу, встановити сучасне енергозберігаюче освітлення.

У подальшому на площі Запорізькій замінять усе покриття та доріжки парку, збудують додаткові сходи з пандусами для людей з інвалідністю та відремонтують, виконають благоустрій зеленої зони та клумб, відновлять лавки, урни, встановлять туалети. Також передбачене встановлення системи відеоспостереження програми «Безпечне місто».

Зараз підрядники працюють над демонтажем постаменту знесеного у 2016 році пам’ятнику Леніну. Ця робота визначена, як першочергова. За словами представника підрядної організації, демонтаж постаменту буде складним, оскільки перед ними поставлене завдання демонтувати постамент зі збереженням старих гранітних плит, якими облицьований об’єкт. Наразі спецтехніка прибирає бордюри навколо постаменту, а робітники вручну демонтують плити, які встановлені навколо постаменту. Після того, як буде прибрана слизька поверхня, почнуть роботи на висоті. За словами представника підрядної організації, демонтаж постаменту, зважаючи на погодні умови, може затягнутися і на тиждень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *