Департамент будівництва Запорізької ОДА очолить бізнес-партнер заступника губернатора

ODA_gerb_zap_2-730x400

Департамент капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації очолить Віктор Ярош. Він власник низки місцевих будівельних компаній, однією володіє навпіл із заступником голови ОДА Володимиром Тарасенком.

Подписывайся на telegram Люстратора. Запорожье

Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті ЗОДА, Ярош став переможцем конкурсу на посаду директора Департаменту капітального будівництва, передає Depo.Запоріжжя.

Віктор Ярош став переможцем конкурсу на посаду директора Департаменту, який відбувався у чотири етапи. Ярош набрав найбільшу кількість балів із претендентів – 13,4.

Майбутній керівник будівельного департаменту ОДА зайнятий будівельним бізнесом. У декларації Яроша в якості кандидата на посаду вказано, що він є співзасновником ТОВ «Будівельна компанія Будальянс» та «Терра Буд ЛТД». В останній володіє 50% статутного фонду, іншою половиною цієї ж компанії володіє новий заступник голови ЗОДА Володимир Тарасенко, який серед іншого курирує департамент капбудівництва.

В галузі будівельного бізнесу працює й дружина Яроша – Інна, їй належить ТОВ «Будівельна компанія Будальянс 2018».

Нагадаємо, посада директора департаменту капітального будівництва вакантна з середини жовтня, коли з неї звільнився Сергій Бєлєвцов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *